menu

Zapraszamy na teatr przy stoliku - sztuka pt. "Pierwsza młodość"

2016-11-17 15:17:12 (ost. akt: 2016-11-17 15:30:45)

Zapraszamy 18 listopada (piątek) godz. 17.30 na spotkanie w ramach cyklu „Teatr Przy Stoliku”.

Tatr przy stoliku - jest to sztuka czytana w wykonaniu aktorów Teatru Stefana Jaracza w Olsztynie. Sztukę pt. „Pierwsza młodość”, przeczytają Irena Telesz-Burczyk i Joanna Fertacz.W kulisy nieco nostalgicznej, nieco komediowej opowieści wprowadzi widzów opiekun cyklu Elżbieta Lenkiewicz.
Pierwsza młodość - to współczesna komedia o tym, jak wesołe i zaskakujące może być życie staruszki. Jej bohaterem są dwie damy z francuskiej prowincji. Simone - pije jak smok, klnie jak szewc i nienawidzi, jak nazywa się ją babcią. Renee to jej przeciwieństwo - spokojna, wyważona i cnotliwa starsza Pani. Kiedy ich drogi przypadkowo się krzyżują, okaże się, że cudownie jedna drugą uzupełnia. Obie marzą o tym, żeby pożyć jeszcze pełnią życia. Łączy ich samotność i poczucie wyobcowania. W poszukiwaniu szczęścia wyruszają w podróż, która może okazać się podróżą życia.
Spektakl odbędzie się w poniedziałek, 18 listopada, o godz. 17.30 w w świetlicy wiejskiej w Jerutkach (Szkoła Podstawowa). Wstęp wolny, zapraszamy.