menu

Hotel Krystyna realizuje bony turystyczne

2020-09-26 14:03:21 (ost. akt: 2020-11-26 14:20:03)
Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji i jest świetną bazą do zwiedzania regionu

Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji i jest świetną bazą do zwiedzania regionu

Także w samym Szczytnie można zrealizować bony turystyczne. Jest to doskonała okazja aby odwiedzić jedno z najciekawszych miast na Mazurach. Hotel Krystyna, znajdujący się w centrum miasta, jednak na skraju zacisznego parku nad jeziorem jest doskonałym miejscem na rodzinny wypoczynek.

Położony w samym centrum Szczytna obiekt jest doskonałym miejscem do odpoczynku. Zlokalizowany nad jeziorem Małym Domowym, na skraju zielonego parku stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta i okolic. Dzięki miejsc, w którym się znajduje goście mają okazję do aktywnego wypoczynku. Dwa jeziora dają możliwość aktywnego wypoczynku. W parku czas mogą spędzać całe rodziny, na dzieci czeka plac zabaw.


W hotelu znajduje się 37 pokoi (1, 2, 3, 4 osobowych) rozmieszczonych w dwóch skrzydłach. Pokoje wyposażone są w telefon, telewizję i bezpłatny dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje posiadają komfortowe miejsce do pracy. W każdym z nich znajduje się łazienka. Wysoki standard pokoi to doskonały wybór dla gości, którzy często podróżują i cenią sobie wygodę. Hotel posiada bezpłatny, monitorowany parking z ograniczoną liczbą miejsc. „Krystyna” jest również przyjazna dla zwierzaków. Goście mogą zakwaterować się wraz ze swoimi pupilami.

W hotelu znajduje się restauracja. Eleganckie miejsce, w którym na gości czeka wyjątkowa uczta kulinarna. Na gości czekają potrawy najwyższej jakości, przyrządzane z lokalnych produktów. Serwowane są tu dania kuchni polskiej oraz regionalnej. Nowoczesną stylistykę uzupełnia życzliwa i profesjonalna obsługa. Na miejscu organizowane są imprezy okolicznościowe oraz spotkania biznesowe.

W Hotelu Krystyna można wypocząć w komfortowych pokojach

Hotel Krystyna
ul. Żwirki i Wigury 10
12-100 Szczytno
tel. 89 624 21 69
hotelkrystyna.pl